Věrnostní program Sportuj s námi

Věrnostní program Sportuj s námi pro běžce

Od roku 2017 spouštíme věrnostní program, kterým chceme odměnit naše běžce.
Věrnostní program spočívá v tom, že běžec po absolvování zaplaceného běhu (musí se závodu opravdu zúčastnit, nestačí pouze si vyzvednout balíček) obdrží body.

Koho se týká? Všech běžců, kteří běželi trať měřenou čipovou technologií, tzn. běželi s čipem.

Jak se přidělují body? Každý náš pořádaný běžecký závod s rozlišením na zvolenou trať je obodován. Body se vždy přidělí pouze za účast na delším běhu sportovní akce. Běžci se přidělí body až po absolvování zvoleného běhu. Např.: když se běžec zaregistruje na Boskovické běhy 2017 a absolvuje 12,5 km i Zámecký běh, obdrží body za náročnější běh. Čím těžší běh uběhne, tím více bodů získává.

Jak zjistím, kolik bodů mohu získat za absolvovaný závod? Pořadatel každý rok v rámci propozic oznámí závodníkům, kolik bodů mohou za danou trať získat.

Jaká je hodnota bodu? 1 bod = 1 Kč; např. po absolvování hlavní tratě 12,5 km na Boskovických bězích běžec obdrží 100 bodů = 100 Kč.

K čemu body použije? Získané body může použít k nákupu sportovního oblečení na e-shopu www.newline.cz.

Lze body ze získaných závodů sčítat? Ano, postupnou účastí se budou závodníkovi body sčítat. Je na rozhodnutí závodníka, zda si body vyčerpá ihned po závodu nebo počká a uplatní je později.

Jak bude věrnostní systém fungovat?
Fungování ukážeme na konkrétním případu: V roce 2017 běžec absolvuje 12,5 km v rámci Boskovických běhů a půlmaraton v rámci Půlmaratonu Moravským krasem. Za oba běhy získá 300 bodů (200 bodů Půlmaraton Moravským krasem, 100 bodů Boskovické běhy), přihlásí se na e-shop www.newline.cz a vybere si produkt.
Pokud vybraný produkt stojí 300 Kč, zaplatí body (300 bodů = 300 Kč) za zvolený produkt a produkt je jeho. Pokud si zvolí zboží, které je dražší, např. 500 Kč, uplatní body ve výši 300 Kč a 200 Kč si doplatí, pak opět získává vybrané zboží.

Na co nelze body uplatit? Body nelze uplatnit na poštovné a balné.

Kde zjistím, kolik mám bodů? Informace o přidělených bodech zjistí běžec po přihlášení na e-shopu www.newline.cz

Co když jsem se zúčastnil závodů „Sportuj s námi“ vždy pod jiným ID? Pak je možné požádat o sloučení ID a sdělit, které ID je pro Vás stěžejní. Pro to, aby byly běžci správně přidělovány body, je zapotřebí, aby se běžci registrovali prostřednictvím stále stejného e-mailu.

Od kdy je možné zahájit nákup zboží na e-shopu prostřednictvím bodů? Čerpání bodů je zahájeno.

Do kdy je nutné body vyčerpat? S e-shopem je dohodnuta dlouhodobá spolupráce na bázi podpory. Doba čerpání bodů není omezena. Body se sčítají, je možné si počkat, až si závodník svojí účastí nasbírá více bodů. Je třeba ale počítat s tím, že získané body jsou nenárokový bonus pro běžce.

Lze body uplatnit i na zlevněné zboží? Ano, pro naše běžce je směrodatné, jaká je na e-shopu cena a je na běžci, zda body zaplatí zboží pořízené ve slevě či ve standardní ceně.

Lze slučovat body v rámci rodinných příslušníků? V současné době je možné slučování bodů při použití stejného e-mailu při registraci běžců.

Manuál pro registraci na www.newline.cz a informace, jak čerpat body na tomto e-shopu ke stažení zde.