Aktuality » Aktuality Blansko 2014

Pozvánka na Mikulášský běh 21. listopad 2014

Dovolujeme si Vás pozvat na 6. ročník Mikulášského běhu, který se uskuteční 6. prosince 2014 na Okrouhlé. Pořadatelem této akce je AC Okrouhlá. Běhu se mohou zúčastnit děti od 6ti let, ale i senioři. S propozicemi Mikulášského běhu se můžete seznámit zde.

Mikulášský běh

Přečíst celý příspěvek


VYHODNOCENÍ 19. ROČNÍKU 30. srpen 2014

Prozatím snad jen pár prvních informací:

Na start Dětských běhů se postavilo 153 dětí, Lidový běh o délce 800 m si zaběhlo 72 běžců, Městského běhu 141 běžců a Půlmaratonu Moravským krasem 1 124 běžců.

Celkem bylo zaregistrováno na všechny běhy 1 667 běžců a běžkyň, z toho 1 600 běžců využilo on-line registrace a zbývajících 67 běžců využilo možnost se registrovat v den akce na místě.

Výsledky Městského běhu o délce 2,4 km
Výsledky 1/2 maratonu

Napsali o nás:
www.bezvabeh.cz…

Přečíst celý příspěvek


DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO BĚŽCE 26. srpen 2014

Informační e-mail pro běžce je možné si pročíst zde.

Registrace nových běžců a platba na místě je možná, registrace nebyla zastavena z důvodu, že nejsou místa, ale že potřebujeme připravit balíčky pro 1 600 běžců a připravit se na nové registrace na místě. Určitě přijeďte, místo pro vás bude. Doporučujeme přijet v časovém předstihu, ať máte na všechno čas a užijete si atmosféru a doprovodný program.

V současné době nemůžeme z technických důvodů provádět změny v registracích, tyto změny vám provedeme na místě. Pokud přijdete jako náhradník, nahlásíte na registraci startovní číslo původního závodníka, jeho jméno a příjmení a předáte nám jeho souhlas.

vzor souhlasu:

Souhlasím s tím, že startovní číslo přidělené pro:
jméno ...............................................
příjmení ..........................................
datum…

Přečíst celý příspěvek


POZVÁNKA NA NOVÝ PROJEKT 13. srpen 2014

Sportuj s námi o.s. připravilo v rámci sportovního veletrhu SPORT Life Brno dvoudenní běžeckou akci Sport Life Run.

V rámci programu se v sobotu 8. listopadu 2014 uskuteční Ženský běh a Týmový ženský běh na 5 km a v neděli 9. listopadu 2014 se uskuteční Veletržní běh a Týmový běh na 10 km.

Pětikilometrový okruh vede po brněnském výstavišti po vnějších plochách i výstavními pavilony. Zajímavým zpestřením bude běh po ochozu pavilonu Z nad hlavami vystavovatelů i návštěvníků.

Zaregistrovat se můžete a podrobné informace získáte na stránkách WWW.SPORTLIFERUN.CZ

Přečíst celý příspěvek


SPECIÁLNÍ LÁHEV PRO NOVĚ REGISTROVANÉ PŮLMARATONCE 5. srpen 2014

Newline má pro vás dárek.

Každý, kdo se zaregistruje do 25. srpna 2014 na 1/2maratonskou trať, obdrží SPECIÁLNÍ LÁHEV zn. NEWLINE v hodnotě 300 Kč

Láhev je určená pro běžce a jejich energetickou podporu.

- minimální váha

- ergonomický tvar

- určeno pro opakované použití

Speciální láhev bude registrovanému půlmaratonci předána současně se startovním balíčkem v den prezentace.

Přečíst celý příspěvek


Kde tě mám? 5. srpen 2014

Čím dál častěji se v běžném životě začínají využívat lokátory, zejména ke zjištění polohy osoby nebo předmětu z hlediska bezpečnosti. Lokátory se samozřejmě využívají i ve sportu. V běžeckých disciplínách najdou lokátory uplatnění zejména u běhů na delší vzdálenosti, kdy běžci mizí z dohledu startu a cíle. O možnostech využití lokátorů při bězích, které organizuje občanské sdružení Sportuj s námi, jsem si povídal s jeho ředitelem Petrem Bartoškem a dále s Barborou Jiřikovskou, zástupkyní dodavatele lokátorů GINA Software s.r.o.
Nabídka GINA lokátorů je i na našem Facebookovém profilu!

Pane Bartošku, na letošních Boskovických bězích jste poprvé vyzkoušeli lokátory od společnosti GINA Software s.r.o. Jak se vám osvědčily?

Na Boskovických bězích jsme lokátory vyzkoušeli v malém rozsahu,…

Přečíst celý příspěvek